Dünyanın En Büyük Çiftçisi Olan 2,21’lik Dev Olağandışı Büyümesinin Sırrını Bu İçtiğine Bağladı

Dünyanın en büyük çiftçisi olarak bilinen Sukhdev, 36 yaşında ve Hindistan’ın Pencap eyaletinde yaşıyor. Sukhdev’in boyu 220,98 cm.

OLAĞANDIŞI BÜYÜME SIRRI: GÜNLÜK SÜT TÜKETİMİ

Sukhdev’in sıra dışı boyu, günde 10 litre süt içmesine dayanıyor. Genç yaşlardan itibaren akranlarının üzerine çıkarak dikkatleri üzerine çekti.

DEVASA BOYUNUN GETİRDİĞİ ZORLUKLAR

Sukhdev’in boyu, giyimden ulaşıma kadar bir dizi zorlukla gelir. Mağazalardan alışveriş yapmak yerine özel dikim kıyafetler tercih etmek zorunda kalırken, ayakkabı ve ulaşım konusunda da sıkıntılar yaşıyor.

HAYRANLIK VE SORUMLULUKLAR

Ancak uzunluğunun getirdiği dezavantajlara rağmen, Sukhdev yerel bir ünlü haline geldi. Sokaklarda sürekli selfie talepleriyle karşılaşıyor ve bazı hayranları uzaktan gelerek onunla fotoğraf çektirmek istiyor.

DÜNYANIN EN UZUN ADAMI OLAMADI

Sukhdev’in boyu etkileyici olsa da, dünyanın en uzun adamı unvanı hala Sultan Kösen’e ait. Guinness Rekorlar Kitabı’na göre, Sultan Kösen 251,46 cm boyuyla rekor kırmış durumda.

SONUÇ

Sukhdev’in hikayesi, olağanüstü boyuyla dikkat çekiyor ve günlük süt tüketimiyle sağladığı büyüme, onu dünyanın en dikkat çekici çiftçilerinden biri haline getiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x